MİSYONUMUZ
Bir bütün olarak insan bakımı
Sağlıktan güzelliğe uzanan çizgide insanlara faydalı olmak amacı ile yenilikçi çözümler tasarlıyor ve geliştiriyoruz.
Bu hedefi, dünya genelinde iş ortaklarımız olan sağlık profesyonelleri ile doğa ve bitkilerden ilham alarak ve farmasötik etiği çalışmalarımızın kalbine koyarak gerçekleştiriyoruz.

Mr. Pierre Fabre

HERŞEY BİR ECZANE İLE BAŞLADI
Pierre Fabre bir eczacı olarak mesleğini yapmak üzere açtığı eczanede hastaların bakımına ve tedavi ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için çalıştı. Mesleğinden gelen deneyimlerini endüstriyel boyutlara taşımayı başardı. Bu felsefe ile geliştirilen ürünler arasında insan sağlığı için destek ürünler, reçeteli ilaçlar, dermokozmetik, hatta OTC ve kamu sağlığına hizmet eden ürünler de yer almaktadır. Ürünlerimiz ve yenilikçi çözümlerimiz yüksek bakım gerektiren patolojilerden (kanser ve atopi gibi) daha nadir görülen rahatsızlıklara(pediatrik hemanjiom), aile hijyeninden cilt, saç ve saç derisi bakımına geniş bir yelpazede sağlık ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Tüm dünyada iş ortaklarımız olan sağlık profesyonelleri, yani eczacılar ve hekimler ürünlerimizi en doğru şekilde reçetelendirmekte ve tavsiye etmektedir. Sağlık profesyonelleri hastalarının ihtiyaçlarını herkesten çok daha iyi değerlendirecektir.

SAĞLIK VE GÜZELLİĞE BAKIŞ
Sağlıklı bir yaşamın göstergesi bütünsel sağlıktır. Sağlık, sadece hastalığın ya da kusurların bittiği yerde başlamaz: sağlık aynı zamanda kişinin bedensel ve ruhsal dengesi ve benliği ile alakalıdır. Dünya Sağlık Örgütü’nün tanımına göre, sağlık sosyal ve ruhsal dâhil olmak üzere bütünsel bir iyilik durumunu ifade eder. Şirketimiz sağlıktan güzelliğe tüm sağlık ve bakım ihtiyaçlarına cevap vermeyi kendine hedef olarak belirlemiştir. Bunun sonucunda araştırmalar hem kozmetik hem de medikal alanda yeni çözümler bulmaya yoğunlaşmıştır. Pierre Fabre ürünleri herkes içindir- hasta ya da sağlıklı, tüm yaşam boyunca, kadın, erkek ve çocuklar için.