Ağız ve Diş Sağlığı Ürünleri
Eludril Classic Ağız Bakım Suyu
Eludril Classic dental plak ve tartar oluşumunu önleyerek ağız hijyeni sağlar. Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır. Diş ve diş eti sağlığını korumaya yardımcı olur. Ferah bir nefes sağlayarak ağız kokusunun önlenmesine yardımcı olur.

Kullanım Şekli & Uyarılar: Sabah ve akşam dişlerinizi fırçaladıktan sonrasında kullanınız. Ölçüm kabına 15 ml Eludril Classic koyup, üst çizgiye kadar su ekleyiniz. Yutmayınız. 6 ile 12 yaş arasındaki çocuklar için 10 ml Eludril Classic kullanınız. 6 yaşından küçük çocuklarda, hamilelerde ve emziren kadınlarda kullanımı tavsiye edilmez. 2 hafta boyunca ya da diş hekiminizin tavsiye ettiği şekilde kullanınız. Günlük kullanım için uygun değildir.
Eludril Care Ağız Bakım Solüsyonu
Eludril Care ağız bakım solüsyonu dental plak oluşumunun azalmasına yardımcı olur. Etkin formülü ile diş ve diş eti sağlığının korunmasına yardımcı olur. İyi bir günlük ağız hijyeni ve bakımı sağlar. Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır.

Alkol içermeyen Eludril Care ağız florası dengesini korumaya yardımcı olur. Uzun süreli kullanımda tolerans ve uyumu arttıran mükemmel içeriğe sahiptir. Nane aromalı Eludril Care ferah bir nefes sağlar.

Kullanım Şekli & Uyarılar: Sabah-akşam fırçalama sonrasında 15 ml seyreltilmemiş Eludril Care ile 30 saniye boyunca ağzınızı çalkalayıp tükürünüz. Su ile durulamayınız. Yutmayınız. 6 yaşından küçük çocuklarda kullanımı tavsiye edilmez. Hamilelerin ve emziren kadınların ürünü kullanırken dikkatli olması tavsiye edilir. Diş rengi değişimi ve tat alma duyusu kaybı konularında düşük risk profiline sahiptir. 2 hafta süren Eludril Classic kullanımı sonrasında diş hekiminizin tavsiye ettiği sürede kullanınız. Günlük kullanım için uygun değildir.
Elgydium Antiplak Diş Macunu
ELGYDIUM Antiplak diş macunu içeriğindeki klorheksidin ve kalsiyum karbonat maddeleriyle dental plak ve tartar oluşumunu önlemeye yardımcı olarak ağız hijyeni sağlar. Diş ve diş eti sağlığını korumaya destek olur. Çürüklere karşı savaşmaya yardımcı olur. Ferah bir nefes sağlar.

Elgydium Beyazlatıcı Diş Macunu
Elgydium Beyazlatıcı diş macunu özel formülü ile mineyi çizmeden uzun süre beyazlık sağlamaya yardımcı olur. Sigara lekesi ve yemek artıklarının sebep olduğu lekelerin kısa sürede giderilmesini sağlar. Klinik veya ev tipi beyazlatma işleminin sağladığı beyazlığın uzun süre devam etmesine yardımcı olur. Hijyen sağlama özelliği ile diş ve diş eti sağlığının korunmasına yardımcı olur. Nane aroması ile hoş bir ferahlık sağlar.
Arthrodont Classic Diş ve Diş Eti Macunu
ArthrodontCLASSIC diş ve diş eti macunu hassas diş etleri için geliştirilmiş formülü ile hassas diş etlerini rahatlatmaya yardımcı olur. Glycyrrhetinik asit içeriğiyle diş eti sağlığının korunmasına yardımcı olur. ArthrodontCLASSIC dişlerinizi fırçalamayı rahatlık ve ferahlık duygusuyla birleştirerek etkin temizlik sağlar.

Elugel Diş Jeli
Elugel içeriğindeki klorheksidin ile dental plak oluşumunu azaltmaya yardımcı olarak bölgesel hijyen sağlar. Diş eti sağlığını korumaya yardımcı olur. Dişlerini fırçalayamayan hastalarda ve ağızda cerrahi işlem sonrasında bölgesel hijyen sağlar.

Kullanım Şekli & Uyarılar: Diş ve diş etlerine 1-2 hafta süre boyunca günde 2-3 kez parmak ucuyla masaj yaparak lokal olarak uygulayınız. Yutmayınız. 6 yaşından küçük çocuklarda kullanılması tavsiye edilmez. Fırçalamanın yerini tutmaz. Bazı durumlarda dişin lekelenmesine neden olabilir.
Parodium Diş Eti Jeli
Parodium içeriğindeki ravent bitki özü ile hassas ve problemli diş etlerini rahatlatmaya yardımcı olur. İçeriğindeki klorheksidin ise dental plak oluşumunu önlemeye yardımcı olarak diş eti sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli & Uyarılar: Uygulama sırasında diş etlerine kolayca tutunan bitkisel bir jeldir. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra günde 3 defa diş etlerine parmağınızla masaj yaparak ya da uygun bir aplikatör ile uygulayınız. Uygulama sonrasında ağzınızı çalkalamayınız. Yutmayınız. 6 yaşından küçük çocuklarda kullanılması tavsiye edilmez. Fırçalamanın yerini tutmaz
Elgydium Clinic Diş Fırçaları
Diş hekimleri 3 ayda bir diş fırçanızı yenilemenizi önermektedir.

Pierre Fabre patentli “Tynex” fırça kıllarına sahiptir.

Uçları yuvarlatılmış fırça kılları sayesinde diş etlerine zarar vermez.

Delikli fırça kapağı, fırça kıllarının kuru ve hijyenik kalmasını sağlar.

Esnek fırça sapı kullanım rahatlığı sağlar.

Ufak fırça başı sayesinde ulaşılması zor bölgelere ulaşabilir. Bulantı refleksini önler.
Elgydium Clinic 7/100 Diş Fırçası
Çok yumuşak fırça kıllarına sahiptir.

Ağız ve diş operasyonları sonrası 1 haftalık kullanım için uygundur.
Elgydium Clinic 15/100 Diş Fırçası
Çok yumuşak fırça kıllarına sahiptir.

Ağız ve diş operasyonları sonrası 1. ve 3.haftalar arasında kullanılır.

Diş eti problemi yaşayanlar için uygun bir fırçadır.

Normal fırçalamaya geçişi kolaylaştırır.
Elgydium Clinic 20/100 Diş Fırçası
Günlük kullanım için uygun yumuşak fırça kıllarına sahiptir.

Hassas dişlere sahip olanlar için uygun bir fırçadır.
Elgydium Clinic 25/100 Diş Fırçası
Günlük kullanım için uygun orta sert fırça kıllarına sahiptir.